Albi Pivná hra

TOP 42 v kategórii Žartovné predmety

Albi Pivná hra

Počet hráčov: 2+ Vek: 18+ Doba hrania: 45+ min. Stúpne Vám do hlavy!Vychutnávať si svoje obľúbené pivo a k tomu sa s priateľmi dobre baviť? Pitie piva a zábavu spojí v jedno...
Garantovaný nákup z 4kids

Na sklade • 1 variant7,5 €41 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €100 % • 80 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 499 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,14 €96 % • 180 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,36 €100 % • 822 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Kúzelný hrad

• Zábavná spoločenská hra a veľa sme sa pri nej nasmiali a dobre sme sa zabavili.
    • neboli nám pribalené jedny karty(jeden balíček), namiesto toho bol iný balíček kariet dvojmo. ale vystačili sme si.

Túto hru môžem len odporučiť. je veľmi zábavná a odporúčame nakúpiť k nej dostatočne veľa piva, lebo je jej neoddeliteľnou súčasťou. Veľmi sa nám páčila a už sa tešíme keď budeme mať príležitosť zahrať si ju znovu.

• Počet hráčov: 2+
  • Vek: 18+
  • Doba hrania: 45+ min.

Stúpne Vám do hlavy!Vychutnávať si svoje obľúbené pivo a k tomu sa s priateľmi dobre baviť? Pitie piva a zábavu spojí v jedno Pivná hra. Prednosti tejto hry sú jednoduché pravidlá, vďaka ktorým môžete začať hrať ihneď. Čakajú na vás zábavné akčné úlohy, Pivné prší, Pivná číča alebo zákerné otázky, pri ktorých sa môže rozvíriť zaujímavá diskusia. A nielen to - obsahom tejto hry sú mariášové jednohlavé karty, s ktorými si môžete zahrať ďalšie vaše obľúbené kartové hry. Jednoducho sa neprestanete baviť, ani keď dopijete pivo alebo dohráte hru. Hru si s priateľmi užijete vonku, doma alebo v krčme. NA ZDRAVIE!

Obsah hry:- Mariášové karty - jednohlavé (32 kariet)- 50 kariet s 200 otázkami- 60 kariet s akčnými úlohami- 40 kariet s etiketami- 50 kariet s pivom- 6 podpivníkov- 1 hrací kameň- 1 hracia kocka- pravidlá hry CZ

Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 4 797 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Kúzelný hrad