Retro zápisník v koženej väzbe červený

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Xdarceky.sk

Je nádherný takýto zápisník som si dlho priala a teraz som si urobila radosť a som nadmieru spokojná

• , zakúpené v Xdarceky.sk

Je krásny,nie je veľmi veľký ani ťažký,tak je v pohode nosiť ho aj v kabelke.Odporúčam

• Moc pekný :-)

Produkt nemá žiadne parametre.

Osloboďte sa od všadeprítomných digitálnych technológií a sociálnych médií a znovu objavte krásu ručne písaného textu, ktorú počítače nikdy nenahradia. Tento retro zápisník, viazaný v ekologickej koži bez živočíšnych materiálov alebo ich stôp, je ideálny ako diár, poznámkový blok alebo na organizovanie času. Vnútri nájdete 90 strán v krúžkovej väzbe.

PU koža je výrobok pozostávajúci z dvoch vrstiev: prvá vrstva, ktorá slúži ako podklad, je vyrobená z látky – zvyčajne zo 100 % bavlny. Druhá vrstva, ktorá…

• Moc pekný :-)

• Veľmi pekný

Pekný vzhľad.

• , zakúpené v Xdarceky.sk

• Vhodný ako darček. Krásny.

Krasny , dokonaly darcek

• zhoduje sa s obrázkom
    • celkom kvalitný materiál
    • pohodlne sa otvára, neláme sa
  • , zakúpené v Xdarceky.sk

zápisník je menší, nie je taký "masívny" ako som predpokladala. Farba je pekná, rozmer je v poriadku.

• Pekný, vkusny